Edirneli Aylin

Edirneli Aylin

Edirneli Aylin

Edirne Aylin ile birlikte olmak ister misin?

Dün akşam gece saatlerinde alt kısımlarından ateş bastıran Aylin Hanım Edirne jigolo arayışı içinde sitemiz üzerinden bize ulaştı. Kendisinin e-posta üzerinden bize yollamış olduğu mesajı direk sizlerin okuması için aşağıya yapıştırıyorum. Jigolo arayan Aylin’ in ateşini jigololuk yetenekleri ile söndürmeyi başaran hangi şanslı erkek olucak? Jigololuk başvurunu bekliyoruz. Edirne, İstanbul, Bursa ve birçok ilde ve ilçede jigololuk yaparak Aylin gibi tatlı çıtır kadınlar ile görüşmek bir başvuru kadar yakınında.

Merhaba, ben Edirne ilinden Aylin … Bu gece görüşebileceğim 25 ve 30 yaşlarında bakımlı ve sportif vücuda sahip erkek arıyorum. Elinizde Edirne de bulunan tanıdığınız jigolo varsa bana yönlendirme yapabilir misiniz? Ayrıca kendi fiziksel özelliklerimi de sizler ile paylaşıyorum. Ama unutmayın birlikte olacağım jigolo tamamen gizliliğe önem vermeli. Çünkü eşim bana yetersiz geldiği için Edirne jigolo arayışı içerisindeyim. Zaten güvenilirliğe önem vermeseydim dışarıdan sıradan bir erkek ile ilişkiye girmeyi de tercih edebilirdim.

Aylin aslen İzmir doğumlu ve şu anda Edirne ilinde ikamet etmektedir. 22 yaşında üniversiteden mezun olup eşi ile evlenerek yaşamını birleştirmiştir. Ancak ileri ki yıllarda Aylin yatakta cinsellik yönünden hiçbir şekilde memnun olmamaktadır. Aylin şu anda 28 yaşında ve 1 çocuk sahibi. Kumral, 1.72 boyunda, bakımlı ve yaşamayı seven bir kadın. Vücut ölçüleri 100-70-100 ölçülerindedir.

Jigololuk başvurusu yaparak Edirneli Aylin ile birlikte olabilirsin.