İhtiyaçlarımı giderecek erkek

İhtiyaçlarımı giderecek erkek

İhtiyaçlarımı giderecek erkek

İhtiyaçlarımı Giderecek Jigolo Arıyorum

Merhaba genç erkekler. Ben Suzan. 38 yaşındayım ve özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum. Çeşitli nedenlerden dolayı bugüne kadar evlenemedim. Doğal olarak hayatımda bir erkek yok. Bu durum özellikle seks konusunda beni yeni arayışlara itti. Bu yüzden yaşamımı renklendirecek ve beni her anlamda tatmin edecek bir jigolo arıyorum.

Oldukça Bakımlıyım

İlk olarak kendimden bahsedeyim. 38 yaşında olmama rağmen son derece genç ve diri bir vücudum var. Düzenli olarak spor yapıyorum ve salona gidiyorum. Tutmuş olduğum özel hocalar eşliğinde çalışıyorum. Yaşıma kesinlikle aldanmayın. Çünkü hiç bir şekilde vücudumda sarkma ya da benzeri şeyler yok. Sigara kullanmıyorum ve düzenli bir yaşamım var. Bana ayak uydurabilecek ve istediğim zaman benimle beraber olacak jigolo istiyorum. Para konusu kesinlikle problem değil. Önemli olan beni sonuna kadar tatmin etmeniz.

Temiz ve Bakımlı Olsun

Bir jigolo için çok fazla şey talep etmiyorum. Ancak genç olması önemli. Yaşı mutlaka benden küçük olmalı. Hem temizliğine hem de bakımına dikkat etmesi lazım. Mümkünse spor yapsın. Özellikle kaslı olan erkekler her zaman ilgimi çekmiştir. Alkol kullanması önemli değil. Çünkü ben de alkol alıyorum. Ancak sigara konusunda son derece seçiciyim. Mümkünse sigara içmesin. Yatakta mutlaka farklı fantezilere açık olsun. Yenilikçi bir erkek olması gerekmekte. Çünkü ben tam anlamı ile çılgın bir kadınım. Sevişme sırasında çok değişik şeyler deneyebilirim. Bunların tümünü benimle yapması ve hiç bir şekilde tabusun olmaması lazım. Beni her anlamda doyuracak olan erkek ile ilişki yaşamak istiyorum. Bir sınır ya da limitim yok. Sekse aç bir kadınım. Hem güzel hem de bakımlıyım.

Maddi durumun çok iyi. Bundan dolayı para konusu kesinlikle bir problem değil. İstediğiniz ücreti vermeye hazırım. Fakat benim sözümden yatakta çıkmayacak bir bey istiyorum. Bu özelliklere sahip olan erkekler ile görüşme amacım var. İletişim bilgilerim mevcut. Aradığım kriterlere uygun bir bey iseniz hemen beni arayabilirsiniz. Eğer anlaşırsak karşılıklı olarak zevk alabiliriz.