Jigolo Maaşı

Jigolo Maaşı

Jigolo Maaşı

Jigoloların aldığı ücret çok merak ediliyor. Bu konuda genellikle sabit bir ücretten bahsetmek mümkün değil. Bayana göre değişmekte. Ancak iki farklı şekilde Jigolo Maaşı alınıyor. Bunlardan biri direkt müşteri tarafından ödenirken diğer yöntem ise ajansın ödediği para. Bu açıdan bakıldığı zaman seçim yapmak tam anlamı ile size kalmış.

Jigolo Maaşı Nasıl?

Jigolo maaşları sabit değil. Her firma farklı bir ücret belirlemiş durumda. Bunun yanı sıra hizmeti alacak olan kadının yaşı da çok önemli. 20 yaşındaki bir kadın ile beraber olan erkek için daha az ücret ödenir. Ancak yaş aralığı yukarı çıktıkça alınacak olan maaş da artar. Bu durum neredeyse her ajans için geçerli.

Maaşı Kim Veriyor?

Jigolo maaşı veren kim diye merak edenler olabilir. Bu konuda iki farklı sistem söz konusu. Eğer bir erkek serbest jigolo olarak çalışıyorsa onun maaşını veren bir kişi yoktur. Direk olarak ilişkiye girmiş olduğu kadından parasını talep eder. Ancak ajans ile anlaşmalı olanlarda maaş kurum tarafından ödenir.

Bayan da Ücret Veriyor mu?

Jigolo para konusunda en çok merak edilen husus bayanın para ödemesi. Ajans ile çalışma durumu olsa da, kadınların özellikle bahşiş verdiklerini söylemek lazım. Bu durum genellikle jigolo ve kadın arasında bir sır olarak kalıyor. Bu konuda kadınların göstereceği tavra göre durum değişiyor.