Jigolo Şirketleri

Jigolo Şirketleri

Jigolo Şirketleri

Jigolo hizmeti veren şirket sayısı son dönemde çok büyük bir artış göstermiş durumda. Çünkü Türk erkekleri bu mesleğin ne kadar iyi ve kazanç getiren bir iş olduğunu gördüler. Buna ek olarak jigolo arayan kadınların sayısı da çok fazla. Bu açıdan bakıldığı zaman Jigolo ajansları çok. Bunların önemli bir kısmı işini iyi yapan kurumlar olarak karşımıza çıkıyor.

Jigolo Şirketleri Hangileri?

Ülkemizde artık jigolo şirketleri olarak bilinen bazı işletmeler var. Seks konusunda jigolo kiralamak isteyen kadınların sayısı artınca bu tip bir hizmet içerisine girildi. Türkiye’nin birçok kentinde böyle firmalar bulunuyor. İnternet üzerinden hizmet veriyorlar. Resmi sayfaları mevcut. Buraya giriş yapan kadınlar, bir seçim gerçekleştirebilirler. Daha sonra kiralama işlemi başarılı bir biçimde tamamlanmış olacaktır.

Şirketlerin Hizmetleri Neler?

Jigolo ajansları, kadınlar için deneyimli erkeklerden oluşan bir katalog sunuyor. Birçok farklı özelliğe sahip olan beyler, seks konusunda çok iyi olmaları ile dikkat çekiyorlar. Bunun yanı sıra hem bakımlı hem de hijyene önem vermekteler. Ücretler ise değişiyor.

Jigolo Başvurusu Nasıl Alınıyor?

Jigolo internet üzerinden başvuru kabul ediyorlar. Yani jigolo olmak isteyen erkekler, resmi sayfaya giriş yaparak bu konuda bir talep oluşturabilirler. Genellikle 40 olarak belirlenmiş olan bir üst yaş sınırı var. Bunun yanı sıra atletik bir vücuda sahip olunmalıdır. Temizli ve bakımlı olmak diğer kriterler içinde bulunuyor.